Cenu za váš nový web dostanete zpracovanou na míru po naší první konzultaci. Přesně uvidíte, za co platíte. Částky níže jsou pouze orientační.

Tvorba webových stránek – ceny:

  • Jednoduché, základní webové stránky se pohybují většinou mezi 5.000 – 25.000 Kč. V té spodní části jsou to weby, kde se používá do větší míry tzv.šablonovité řešení, v té horní části jsou to pak weby s individuální grafikou na míru. Pro lepší představu, čemu říkáme základní webovky, tak jsou to stránky s cca 5 podstránkami, většinou těmito: hlavní /úvodní/ stránka, služby, o nás, reference a kontakty. I tento jednoduchý web je samozřejmě přizpůsobený pro zobrazování na mobilních telefonech /tzv.responzivní design/.
  • Standardní web – jde o větší web s rozsahem cca 10 – 15 podstránek a navíc oproti základnímu, má část služeb často podrobněji rozdělenou do jednotlivých podstránek. Obsahuje takové funkce jako jsou například aktuality, jednoduchý katalog služeb nebo zboží, případně jednu jazykovou mutaci. Cena je většinou někde mezi 25.000 – 45.000 Kč.
  • Kompletní, obchodní web – jde většinou o web rozsahu toho standardního, jehož součástí jsou kromě velkého výběru funkcí a užitečných modulů i marketingové analýzy, profesionální texty či propagační služby. Cena takovéhoto webového řešení se pohybuje v částkách od 55.000 Kč výše.
  • Základní web pro obec stojí 30 000 korun.

Ceník za tvorbu e-shopu:

Výroba e-shopu se vždy počítá zcela individuálně. Jednoduchý, základní internetový obchod se cenově pohybuje kolem 50.000 Kč. Více informací o tom, jak děláme eshopy, Vám rádi sdělíme při konzultaci.. 

Všechny ceny za tvorbu webových stránek, které zde uvádíme jsou bez 21% DPH.

Napište nám nebo zavolejte. Rádi Vám k cenám webů poskytneme více informací.

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.